Nagroda CES 2015 dla Sensora Ruchu (Motion Sensor) Fibaro

Nagroda CES 2015 Motion Sensor - Fibaro WroclawCały świat, gdy chce zobaczyć nowości w świecie elektroniki, wyjeżdża w styczniu do Las Vegas.
Każda firma, gdy ma coś wartego pokazania, gdy nie boi się konkurencji z najwyższej półki, wystawia się na targach CES w Las Vegas.
Tej ostrej oceny potencjalnych klientów i konkurencji, nie boimy się też i my, jako Fibaro.
W tej chwili możemy być z tego, jako polska firma dumni!
Czujnik ruchu Fibaro (motion sensor) otrzymał nagrodę CES 2015 Innowation Awards w kategorii Smart Home Product. To prawdopodobnie najważniejszych wyróżnień światowego rynku elektroniki użytkowej.
Co roku do konkursu CES Innovation Awards zgłaszane są najnowocześniejsze produkty z dziedziny elektroniki użytkowej.Inteligentny dom - CES 2015 dla Fibaro
To tutaj po raz pierwszy zaprezentowano w 1970 roku magnetowid. To tutaj poddano ocenie i zaprezentowano po raz pierwszy, w 1974 roku, laserowy odtwarzacz płyt, a w 1981 roku jego rozwinięcie, znane do dzisiaj – odtwarzacz płyt CD.
Produkty oceniają niezależni projektanci  z branży przemysłowej, inżynierii przemysłowej, przedstawiciele mediów. Ich corocznym zadaniem jest nagradzanie wyjątkowych osiągnięć w kategorii technologii i designu.
Nagroda dla Fibaro, potwierdziła najwyższą, światową jakość naszego systemu inteligentnego domu!

CES 2015 Innovation Award - Fibaro Motion Sensor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *