Wyłączniki światła VITRUM

Wyłączniki VITRUM WrocławNasza oferta obejmuje nie tylko systemy inteligentnego domu, lecz również wszystkie, inne elementy wyposażenia nowoczesnego budynku, które mogą z nim współpracować. Są to zawsze rozwiązania łączące najwyższą jakość, z niepowtarzalnym wzornictwem.
Taką też grupą asortymentową jest znajdujący się w naszej ofercie osprzęt elektryczny naścienny. Są to wszelkiego rodzaju wyłączniki – „pstryczki”, gniazda, kontakty itp. wykonane przez renomowaną firmę VITRUM, w niepowtarzalnym, włoskim designie.
Zapewniamy niezwykłą różnorodność wykonania – mamy wzory zarówno ze szkła, materiałów syntetycznych, czy kamienia, które świetnie komponuje się w każdego rodzaju wnętrzu.
VITRUM Glass - Wyłączniki WrocławDzięki takiej różnorodności, wzornictwo to zapewnia możliwość znalezienia odpowiedniego modelu zarówno dla wnętrza nowoczesnego, jak i klasycznego w swoim wystroju.
Dzięki temu, że poszczególne elementy wyłączników – puszki, elementy mechaniczne, ramki – możemy zestawiać niezależnie, osprzęt ten sprawdzi się zarówno na zwykłej instalacji elektrycznej jak i zapewni sterowanie w inteligentnym domu – bez względu na to, czy będzie to automatyka budynku Fibaro, czy KNX.
Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem, możemy zapewnić Państwu wzornictwo niedostępne, za pośrednictwem innych dystrybutorów.
Oferta nasza jest skierowana do klientów indywidualnych jak i dekoratorów wnętrz oraz firm chcących podjąć się współpracy z nami.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych bezpośrednim zakupem powyższych rozwiązań lub  nawiązaniem współpracy biznesowej,  zapraszamy do  nawiązania z nami kontaktu

Vitrum SENSE - Wrocław Fibaro